Opis inwestycji - Apartamenty Zakopane

Opis inwestycji

Opis inwestycji

Wysoki standard i atrakcyjna lokalizacja

Antalovy Apartamenty Zakopane

Antalovy Apartamenty Zakopane to obiekt o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 1 770 m2, w którym przewidziano realizację apartamentów o powierzchniach od 25 do 58 m2.

Zdrowie i odpoczynek z bliskimi

Zadbaj o kondycję w górskim otoczeniu

Mieszkańcy Antalovy Apartamenty Zakopane będą mieli do swojej dyspozycji strefę rekreacyjną o łącznej powierzchni 75 m2. Strefa ta zostanie wyposażana w dwie sauny oraz jacuzzi. Na osoby, które chcą zadbać o formę w otoczeniu gór, czeka sprzęt do ćwiczeń oraz strefa odpoczynku wyposażona w leżaki.

Obok aktywności o sportowym charakterze, rodziny z dziećmi oraz osoby, które lubią odpoczywać w otoczeniu wody, mają do swojej dyspozycji zlokalizowany po przeciwnej stronie ulicy Aqua Park Zakopane. W ofercie aqua parku znajduje się wewnętrzny basen z torami pływackimi, zewnętrzny basen z wodą termalną oraz baseny i zjeżdżalnie dla dzieci. Odwiedzający mogą skorzystać także z jacuzzi, tarasu widokowego na Tatry, kręgielni i sali zabaw dla dzieci.

Mieszkańcy Antalovy Apartamenty Zakopane będą mieli do dyspozycji także narciarnię, która w okresie letnim będzie służyła do przechowywania rowerów i wózków.

Doskonała lokata kapitału

Gwarantujemy 7% zysku z inwestycji

Kupno apartamentów to doskonała lokata kapitału zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Gwarantujemy 7% zysku z inwestycji w skali roku.

W celu zmaksymalizowania zysku i na życzenie właściciela zespół Metropolitan Investment zajmie się wynajmem lokalu, bez zaangażowania właściciela.

Niniejsza prezentacja ma charakter wyłącznie informacyjny. Prezentacji tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w Metropolitan Investment S.A. Informacje zawarte w niniejszej prezentacji nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte w prezentacji informacje, w tym informacje o kosztach i cenach, nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis danego produktu następuje wyłącznie we właściwej umowie.

 

Gwarantowany zysk z inwestycji w wysokości 7% w skali roku, uzależniony jest od ukończenia budowy obiektu oraz rozpoczęcia działalności operacyjnej. Gwarancja zysku wynika z możliwości zawarcia ze spółką Metropolitan Investment S.A. umowy dzierżawy nabytego Apartamentu. Wypłata zysku w wysokości 7% w skali roku nie jest uzależniona od pożytków jakie zostaną wypracowane przez Metropolitan Investment S.A. z tytułu najmu Apartamentu osobom trzecim.

 

Informujemy, że przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do inwestycji dot. nieruchomości Konsument winien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty związane z inwestowaniem w nieruchomości, w szczególności winien mieć na względzie: formę wybranego przez siebie sposobu finansowania inwestycji, wszelkie koszty podatkowe, ryzyko wynikające z możliwości spadku cen transakcyjnych na rynku wtórnym nieruchomości, a także zdarzeniami losowymi. Ocena potencjalnych ryzyk wymaga dogłębnej analizy, w razie braku możliwości jej samodzielnego przeprowadzenia przez nabywcę, zalecamy skontaktowanie się z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o inwestycji

Skontaktuj się z nami